ترمیم مو

ترمیم مو به روش BTH

کاشت مو به روش BTH یا ترمیم مو به روش bth روش جایگزین کاشت مو می باشد و به جای اینکه تار مو داخل پوست کاشته شود به واسطه یک پروتز روی پوست سر  بدون جراحی کاشته می شود. در این روش به بانک موی خود شخص نیازی نیست و از تار موهای هم رنگ و هم جنس موی خود فرد استفاده می شود.شخصی که از ترمیم مو استفاده می کند می تواند استحمام کند ، استخر برود ، ورزش کند بدون اینکه مشکلی برای فرد ایجاد کند. در روش ترمیم مو به روش BTH موی طبیعی را به صورت تار به تار روی شبکه هایی گره زده می شود.

دوران بهبود

دوران بهبود BTH کوتاه‌تر از دوران بهبود اکثر عمل‌های جراحی است و بیمار معمولاً می‌تواند فعالیت‌های معمول خود را پس از یک تا دو روز از سربگیرد. برخی پزشکان از بیماران می‌خواهند صبح روز بعد از عمل برای معاینه پوست سر و آموزش نحوه مراقبت از موهای کاشته شده به کلینیک مراجعه کنند.

مزایای ترمیم مو به روش BTH

  1. جایگزنی موهای طبیعی و مشابه خود فرد
  2. عدم نیاز به مراجعات مکرر
  3. عدم آسیب به موهای فرد
  4. خط رویش طبیعی

ریزش قبل از سن 21 سالگی در مردان

ریزش مو بیشتر در مردان میانسال بعنوان یک مشکل شایع بروز پیدا می کند،ولی ممکن است مردان جوان قبل از 21 سالگی هم بروز کند.آگاه شدن یک جوان 15 تا 20 ساله از این که در حال از دست دادن موهای خویش است،ممکن است او را شوکه کند.نخستین علامتی که ظاهر میشود،نازک شدن موهای نواحی شقیقه و بالای ابروهاست که منجر به بلند شدن پیشانی می شود.بهتر است بدانید ترمیم مو محدودیت سنی ندارد.

طول عمر موهای ترمیمی

ماندگاری اکثر موهای ترمیمی ۳ تا ۵ سال است. طول عمر موهای کاشته شده در مجموع به مدل مو و نحوه مراقبت بستگی دارد. بهره‌گیری از دو سیستم طول عمر مو را به ۴ تا ۸ سال افزایش می‌دهد.

ترمیم موی بیماران

شایان ذکر است که کارشناسان معتقند بهترین راه برای عزیزان پسوریازیس ، لیکن پلان ، کسانی که دیابت دارند ، کسانی که فشار خونشان بالاست و یا کسانی که بانک موی مناسب برای کاشت مو ندارند و یا به هر دلیلی با روشهای جراحی برای داشتن مو مخالفند ، ترمیم مو به روش bth است. پس از براورد اجمالی اجرای کار آن شخص برای شرکت خارجی که این پروتزها را تهیه و توزیع میکند سفارش گذاشته میشود که شرکت مذبور این جنس موهای انتخاب شده را بر روی یک لایه کورتکس که از جنس نانو است و به روش نانو ارگانیک ساخته شده است انجام میدهند ، به این علت در این کورتکسها از متریال نانو استفاده میکنند چون میکروبها ، باکتری ها، قارچها و… در محیط نانو قابلیت تکثیر و انتشار ندارند استفاده از روش نانو ارگانیک در محیط نانو برای این پروتزها در واقع حفظ و رعایت بهداشت شخصی و سلامت عمومی افراد است.

بیماران آلوپسی

ترمیم

کلینیک تخصصی بهترین مو بهترین روش را برای بیماران آلوپسی پیشنهاد می کند (BTH)

 

 

 

 

عوارض کاشت مو

کاشت موی طبیعی یک جراحی سبک  است و جزء اعمال جراحی کوچک محسوب می شود. چون این کار یک عمل جراحی می باشد می بایست اصول اولیه جراحی رعایت شود. در حد امکان از وسایل یک بار مصرف استریل استفاده شود و وسایل جراحی چند بار مصرف نیز کاملا شستشو داده شده و با اتوکلاو و فور استریل شود.
دستکشهای مصرفی می بایست استریل بوده و پرسنل اتاق عمل حد اعلای نظافت و استریلیتی را رعایت کنند.

موارد کوچکی در سیر رشد موها وجود دارد که گاه اذیت کننده می باشد اما عارضه محسوب نمی شود و سیر طبیعی عمل پیوند مو می باشد.

مثلا یک ماه بعد از پیوند ، موهای کاشته شده دچار ریزش موقتی می شوند یا در ماه دوم جوشهای ریزی در محل کاشت مو ایجاد می شود که کلینیک تخصصی بهترین مو ترمیم مو به روش bth را بجای کاشت مو پیشنهاد می کند.

قابل ذکر است در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده عوارض متعددی مانند: عفونت، خونریزی ، انتقال بیماری های ویروسی مانند:ایدز وهپاتیت ، ریزش دائم موها و نگرفتن پیوندها و سیاه شدن پوست منطقه دهنده و گیرنده پیوند و… جزء عوارض این جراحی می باشد.

چند روش برای تعمیر مو های آسیب دیده

تشخیص زود هنگام موهای آسیب دیده

موهای شما خشک و خیس است؟ اگر این چنین است موهای شما آسیب دیده اما خبر خوب این است که برای شروع فرآیند بهبودی، خیلی دیر نشده. تکنیک ها و درمان هایی برای موهای آسیب دیده و همچنین شامپوهای نرم کننده وجود دارد که به آنها کمک میکند تا آنها را از بین ببرد. اکنون این روش جدید را در زمان کوتاه مدت به کار گیرید در حالی که در بلند مدت به سلامت خود بازگردید.

عدم استفاده از مواد شیمیایی و رنگ مو

اگر موهای شما به شدت آسیب دیده باشند، انواع خاصی از موهای رنگی مانند سفید کننده های خشن، می تواند به مو یا موی استرس آسیب برساند. با آرایشگر خود در مورد شیوه های شاداب تر به رنگ مو صحبت کنید، به همین ترتیب گزینه های سالمتری را برای امواج دائمی یا صاف کننده ها مورد بحث قرار دهید که همچنین می تواند مو را آسیب برساند.

نوع شامپو و شست و شوی برای موهای آسیب دیده

شامپو بدون سولفات را برای موهای آسیب دیده را انتخاب کنید. با استفاده از شامپو ها که حاوی روغن های طبیعی و گیاهان هستند، به تارهای مو کمک می کنند تا موهای آسیب دیده خود را تعمیر کنند. اجتناب از شامپو هایی که حاوی سدیم و سولفات است؛ این مواد می تواند موهای خود را از روغن های طبیعی محافظ کند و در صورت امکانان از شامپو بیش از دو بار در هفته استفاده نکنید. آب داغ می تواند به موها آسیب برساند، بنابراین موهای خود را با آب گرم و یا خنک شستشو دهید و فرآیند شامپو را با شستن آب سرد پایان دهید.

استفاده از ماسک های درمان برای نابود کردن موهای آسیب دیده

هنگام خرید یک درمان آبرسانی برای موهای آسیب دیده، محصولاتی را انتخاب کنید که دارای مواد ترمیم کننده و مرطوب کننده مانند روغن زیتون، کراتین، پروتئین هستند و از محصولاتی که حاوی سیلیکون هستند اجتناب کنید.

دو بار در هفته درمان یا ماسک را اعمال کنید. علاوه بر این، یک بار در هفته شما می توانید درمان را در حمام پس از شامپو اعمال کنید. برای مدت سه تا پنج دقیقه برای هضم سریع آن را جدا و سپس آن را بشویید.

از موهای آسیب دیده خود در استخر و زیر خورشید محافظت کنید

آیا شما شناگر هستید؟ سپس یک کلاه شنا در استخر بپوشید. کلر سبب آسیب به مو می شود که در طول زمان ایجاد می شود. بعد از شنا کردن بدون کلاه یا کلاه، در زیر نور خورشید نشینید، اشعه خورشید باعث آسیب به موهای شما توسط کلر خواهد شد و می توانید از کرم ضد آفتاب برای جلوگیری از سوزش و لایه برداری روی خط پوست سرتان استفاده کنید.